Galerie projektů - 4. výzva (školní rok 2015/2016)

 

Mapa zaregistrovaných škol | Mapa projektů

> registrovaná škola

Seznam registrovaných škol

Masarykova základní škola Dymokury, Osvobození 212, Dymokury

Základní škola a Mateřská škola, Deblín, okres Brno-venkov, příspěvková organizace, Deblín 277, Deblín

Gymnázium, nám. Odboje 304, Dvůr Králové n. L.

ZŠ Bodláka a Pampelišky, Robousy 41, Jičín

ZŠ Radomyšl, okres Strakonice, Školní 187, Radomyšl

Zš a Mš Františka Palackého Hodslavice, Hodslavice 300, Nový Jičín

ZŠ a MŠ T. G. Masaryka Milovice, Školská 112, 289 23 Milovice

ZŠ a MŠ Žarošice, okres Hodonín, příspěvková organizace, Žarošice 321, Žarošice

ZŠ Děčín XXXII, příspěvková organizace, Míru 152, Děčín 32

ZŠ Ústí nad Labem Stříbrnická 3031/4,p.o., Stříbrnická 3031/4, Ústí nad Labem

ZŠ Ústí nad Labem, Pod Vodojemem323/3A, příspěvková organizace, Pod VOdojemem 323/3A, 400 10 Ústí nad Labem

EKO GYMNÁZIUM BRNO o. p. s., Labská 27, 625 00 Brno – Starý Lískovec

Základní škola, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace, Zdeňka Štěpánka 2912/8, 434 01 Most

Základní škola Hartmanice, Hartmanice 95, Hartmanice

Základní škola a mateřská škola ANGEL v Praze 12, Angelovova 3183, Praha 4-Modřany

Základní škola U Nových lázní, U Nových lázní 1102, Teplice

ZŠ, Sportovní 258, Mořkov

ZŠ Brumov-Bylnice, Družba 1178, Brumov-Bylnice 3

ZŠ Montessori Kladno, Pařížská 2249, Kladno

Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola, Frýdlant, okres Liberec, Purkyňova 510, 46401 Frýdlant

Základní škola, Dambořice 466,69635 Dambořice

Zš Prachatice, Zlatá stezka 240, Zlatá stezka 240, Prachatice

Gymnázium Globe, s.r.o., Bzenecká 23, Brno

Základní škola Chomutov, Zahradní 5265, Zahradní 5265, 430 05 Chomutov

Základní škola a mateřská škola, Březová, Diliky 102, Březová

Masarykova ZŠ a MŠ Velká Bystřice, 8. května 67, Velká Bystřice

FZŠ České mládeže 230/2, Ústí nad Labem, České mládeže 230/2, Ústí nad Labem

Gymnázium, Jateční 22, Ústí nad Labem

Základní škola Březnice, Rožmitálská 419, Březnice

Gymnázium Hladnov, Hladnovská 35, Ostrava- Slezská Ostrava

Základní škola Humpolec, Hálkova 591, Humpolec

Základní škola a Mateřská škola Kladno, Velvarská 1206, Velvarská 1206, Kladno - Švermov

Základní škola T.G. Masaryka Mnichovice Praha-východ, Bezručova 346, Mnichovice 251 64

Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace, Komenského 754, 749 01 Vítkov

Základní škola a mateřská škola, Březová, Březová 102, Březová

Základní škola, Most, Václava Talicha 1855, příspěvková organizace, Václava Talicha 1855/1, 434 01 Most

Základní škola Praha-Lipence, Černošická 168, Praha 5 Lipence, 15531

Základní škola Kunratice, Předškolní 420/5, Praha 4

Základní škola a mateřská škola Ptení, Ptení 157, Ptení

SŠ, ZŠ a MŠ, Štefánikova 549, Hradec Králové

Základní škola a Mateřská škola Dub nad Moravou, Pod Školou 209, Dub nad Moravou

ZŠ Valašská Bystřice, okres Vsetín, Valašská Bystřice 360, 756 27, Valašská Bystřice

ZŠ Podolí, Podolská 67, Praha 4

ZŠ Litomyšl, Zámecká 496, Litomyšl

Základní škola a mateřská škola Brno, nám.28. října 22, příspěvková organizace, nám. 28. října 22, Brno

ZŠ Varnsdorf, nám. E. Beneše 469, Varnsdorf

Základní škola náměstí Míru Nový Bor, náměstí Míru 129, Nový Bor

ZŠ, ZUŠ a MŠ Lomnice, Tišnovská 362, Lomnice

Základní škola K.V.Raise, Lázně Bělohrad, okres Jičín, Komenského 95, Lázně Bělohrad

ZŠ a MŠ Miličín, Tyršovo náměstí 248, Miličín

Základní škola a Mateřská škola ANGEL v Praze 12, Angelovova 3183/15,14300 Praha 4 - Modřany

ZŠ Strossmayerovo nám.4, Strossmayerovo nám.4, 170 00 Praha 7

ZŠ Kutná Hora, Kamenná stezka 40, Kutná Hora

Základní škola a Mateřská škola Kácov, okres Kutná Hora, Nádražní 216, Kácov