Galerie projektů - 3. výzva (školní rok 2014/2015)

 

Mapa zaregistrovaných škol | Mapa projektů

> registrovaná škola

Seznam registrovaných škol

ZŠ a MŠ Březová, okres Uherské Hradiště, Březová 102, Březová 68767

Základní škola a mateřská škola Radonice, okres Chomutov, Radonice165, 431 55 Radonice

Základní škola, Most, Václava Talicha 1855, příspěvková organizace, Václava Talicha 1855/1, 434 01 Most

ZŠ Sadská, Karolíny Světlé 386, Sadská

ZŠ a MŠ Žarošice, okres Hodonín, příspěvková organizace, Žarošice 321, Žarošice

ZŠ a MŠ Deblín, Deblín 277, Deblín, 664 75

Základní škola T. G. Masaryka Kutná Hora, Jiráskovy sady 387, Kutná Hora

Základní škola a Mateřská škola Josefův Důl, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace, Dolní Maxov 208, 468 44 Josefův Důl

Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22, příspěvková organizace, Jateční 22, Ústí nad Labem

ZŠ M. Kudeříkové, Strážnice, Příční 1365, Strážnice

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Výmolova 169, Praha 5

ZŠ Děčín XXXII, příspěvková organizace, Míru 152, Děčín 32

Základní škola Ústí nad Labem, Palachova 400/37, příspěvková organizace, Palachova 400/37, Ústí nad Labem

ZŠ T. G. Masaryka, Komenského 478, Hrádek nad Nisou

Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město na Moravě, Leandra Čecha 152, Nové Město na Moravě

ZŠ a MŠ T. G. Masaryka Milovice, Školská 112, 289 23 Milovice

ZŠ Varnsdorf, Náměstí E. Beneše 469, Varnsdorf 407 47

ZŠ T.G.Masaryka Mnichovice, Bezručova 346, Mnichovice

Mateřská škola, Základní škola a Dětský domov, Ivančice, Široká 42

ZŠ Ústí nad Labem Stříbrnická 3031/4,p.o., Stříbrnická 3031/4, Ústí nad Labem

ZŠ, Sportovní 258, Mořkov

ZŠ Bodláka a Pampelišky, Robousy 41, Jičín

ZŠ a MŠ Františka Palackého Hodslavice, Hodslavice 300, Nový Jičín

Základní škola Humpolec, Hálkova 591, Humpolec

Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola, Frýdlant, okres Liberec, Purkyňova 510, 46401 Frýdlant

Gymnázium Dr. Karla Polesného Znojmo, Komenského náměstí 4, Znojmo

ZŠ Hartmanice, Hartmanice 95, Hartmanice

Gymnázium Globe, s.r.o., Bzenecká 23, Brno

Základní škola a mateřská škola ANGEL v Praze 12, Angelovova 3183, Praha 4-Modřany

ZŠ Schulzovy sady, Školní 1235, Dvůr Králové nad Labem

Základní škola Jindřicha Pravečka, Výprachtice, okres Ústí nad Orlicí, čp. 390, Výprachtice

ZŠ Liptál, okres Vsetín, Liptál 465, Liptál

Základní škola a mateřská škola Brno, Horníkova 1, Brno

ZŠ a MŠ Barrandov, Chaplinovo nám. 1, Praha 5, 15200

Základní a mateřská škola Štěkeň, okres Strakonice, Slatinská 155, 387 51 Štěkeň

ZŠ TGM Lomnice nad Popelkou, Školní náměstí 1000, Lomnice nad Popelkou

ZŠ a MŠ Frenštát p. R., Tyršova 913, Frenštát pod Radhoštěm

Základní škola a Mateřská škola Karlovice, Karlovice 143, Karlovice

Základní škola Ing. M. Plesingera-Božinova, Školní 900, Neratovice

Základní škola Václava Havla, Na Valech 45, Poděbrady, Na Valech 45, Poděbrady

ZŠ Podolí, Podolská 67, Praha 4

ZŠ Klaudiánce, Na Klaudiánce 12, Praha 4

ZŠ Brno, Řehořova 3, Řehořova 3, Brno - Černovice

Gymnázium Lipník nad Bečvou, Komenského Sady 62, Lipník nad Bečvou, 7513 1

Gymnázium, Studentská 1075, Žatec

Gymnázium, Studentská 1075, Žatec

ZŠ Antonína Sochora, Teplická 13,41901 Duchcov

Základní škola Liberec, Aloisina výšina, Aloisina výšina 642/15, Liberec 15

Základní škola Liberec, Aloisina výšina, Aloisina výšina 642, Liberec 15