Jak mohu podpořit projekty Extra tříd?

Zaujaly vás nápady Extra tříd? Jste překvapen/a tím, co všechno jsou žáci 7., 8. a 9. třídy schopni vymyslet? Chcete je v jejich úsilí podpořit?

Informaci o tom, kdy Extra třídy publikují své projekty najdete v Pravidlech.
Tyto projekty můžete podpořit následujícími způsoby:

1) Upozornit na jejich projekty prostřednictvím Facebooku.

Postup: V galerii projektů najdete projekt, který vás zaujal, a prostřednictvím tlačítka „To se mi líbí“ na něj upozorníte své přátele na Facebooku.

2) Přispět Extra třídě na odměnu.

Postup: Opět můžete najít konkrétní projekt přes galerii projektů, např. přes mapu vybrat projekt ve svém okolí. Prostřednictvím nástroje DARUJME.CZ máte možnost přispět finanční částkou na odměnu, kterou si žáci sami za svou iniciativu stanovili (např. školní výlet, vybavení školy apod.). O vámi darovanou částku se navýší suma, kterou žáci doposud na svou odměnu získali.

3) Nabídnout svou pomoc radou či jinou výpomocí s projektem.

Postup: Prostřednictvím mapy v galerii projektů najdete konkrétní projekt, který vás zaujal, nebo se týká oblasti, kterou se profesně zabýváte, popř. se odehrává v místě, kde žijete. Pokud vás napadne, že byste mohl/a s realizací projektu Extra třídě jako dobrovolník/ice nějak pomoci, můžete kontaktovat školu prostřednictvím uvedené adresy na nástěnce projektu.

 

V případě dotazů či námětů neváhejte kontaktovat tým programu Extra třída zde.